*
 Giriş sayfası yap Forum Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
 
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

GENEL

SPORTİF

KÜLTÜREL

* GEREKLİ LİNKLER*

who's online           
  18.ATLETİZM   

KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ GELENEKSEL 18. ATLETİZM YARIŞLARI

 

Kumkapı 81 Spor kulübünün her yıl geleneksel olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği Atletizm Yarışlarının 18. si bu yıl 27.05.2007 Pazar günü Yenikapı, Kenedy caddesi eski Çakıl gazinosu bitişiğindeki tesisin önündeki parkta geniş bir sporcu ve sporsever kitlesinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 
En minik sporcumuz Deniz YILDIRIM Eminönü Belediye Başkanı Nevzat ER'in elini öperken...

 

Bu seneki koşumuza İstanbul Gençlik ve Spor İl müdürlüğü Spor Şube Müdürü Zafer BATAR, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Tamer ÖZGÜVEN, Eminönü Belediye Başkanı Nevzat ER, Eminönü Belediye Başkan Yardımcısı Celal ALTUNDAL,

 

Eminönü Belediye Başkan Yardımcısı Naci POLAT, DYP Eminönü İlçe Başkan Yardımcısı, Naci BOZDEMİR, CHP Eminönü İlçe Başkan Yardımcısı Sabri KILINÇ,

 

Saadet Partisi Eminönü İlçe Başkan Yardımcısı Cemal KARAKAY, Eminönü eski Belediye Başkan Yardımcısı Coşkun AKSU, Langa Spor Kulübü Başkanı Osman AYDEMİR, Eminönü Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ali KOCA bizzat

 

katılıp ödül töreninde dereceye giren sporcu ve kulüplerine ödüllerini takdim ederken;
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanı Orhan SAKA, Sosyal Demokrat Halk Partisi Genel Başkanı Murat KARAYALÇIN,

 

DSP Genel Başkanı Zeki SEZER, CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet SEVİGEN ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ da telgraflarıyla organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederken, katılan sporcu ve spor kulüplerine de başarılar dilemişlerdir.

 

Bu seneki koşumuza; Fatih Riyaziyeci Salih Zeki İ.Ö.O, Silivrikapı İ.Ö.O, Esenler İ.Ö.O, Kısıklı İ.Ö.O, Katıp Kasım İ.Ö.O, K. Sarıçubuk 81 Spor Kulübü, Sakarya İ.M.Ç Spor Kulübü, Orhanlı Belediyesi,

 

Tuzla Mehmet Tekin Alp Lisesi, Mercedes Spor Kulübü, Bahçelievler Lisesi, Kadırga Spor Kulübü, Langa Spor Kulübü, Sason Gücü takımlarıyla birlikte birçok ferdi sporcu yarışlarımıza katılmıştır.

                                   Murat YILDIRIM

                                           Başkan

Resimi Büyük Görmek için lütfen resime tıklayınız...

Resmi Büyük görmek için lütfen Resimin üzerine tıklayınız...

( Onikinci adam Spor Gazetesi ( 11.06.2007 )

Yarışlardan önce sporcular toplu halde
 

Yarışlara Katılan Protokol Toplu Halde

K.SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ GELENEKSEL 18. ATLETİZM YARIŞLARI SONUÇLARI

  Sonuçları Word Belgesi olarak indirmek için tıklayınız...

MİNİ MİNİK KIZLAR (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Esin DENİZ

F.Riyaziyeci Salih i.o

1.06

2

Eda PİŞKEN

   “

1.12

3

Nazan TAŞ

   “

1.13

MİNİ MİNİK ERKEKLER (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Aytaç ÇITLAK

Esenler İ.Ö.O

1.01

2

Mustafa KÖSE

Kısıklı i.ö.o

1.02

3

Orkun ÖZCAN

K.Sarıçubuk

1.06

MİNİK KIZLAR (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Merve GÜNDOĞAN

F.Riyaziyeci Salih i.o

2.24

2

Halime İNCE

   “

2.26

3

Elif GÜNAY

   “

2.27

MİNİK ERKEKLER (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Sinan BOĞA

K.Sarıçubuk 81

3.14

2

Aziz Bora Emre

F.Riyaziyeci Salih i.ö

3.15

3

Hekim BEĞDE

K.Sarıçubuk 81

3.24

YILDIZ KIZLAR (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Nurhan DENİZ

Orhanlı Bld.

3.51

2

Sevgi ÖZTÜRK

    “

3.57

3

Gamze AKIN

    “

3.58

YILDIZ ERKEKLER (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Engin DÜNDAR

K.Sarıçubuk

3.00

2

Tuncay KAYA

K.Sarıçubuk

3.37

3

Mehmet ÜZERLİK

K.Sarıçubuk

3.42

GENÇ KIZLAR (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Döndü KARAKÖSE

Orhanlı Bld

3.46

2

Hatice DİNÇER

     “

3.48

3

Reyhan ÇELİKEL

      “

3.50

GENÇ ERKEKLER (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Tugay ÇELİK

Tuzla Mehmet Tekin Alp Lis.

4.30

2

Tolga SARI

     “

4.37

3

Ümit TURAN

     “

4.38

BÜYÜK KIZLAR (Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

Fatma ÇITLAK

----

7.28

2

 

 

 

3

 

 

 

BÜYÜK ERKEKLER(Ferdi)

Sıra

Adı Soyadı

Okul – Kulüp

Derece

1

İdris GÜLEÇ

-----

4.21

2

Musa GÖKHAN

Orhanlı Bld.

4.26

3

Kadir er

Orhanlı Bld.

4.30

MİNİ MİNİK KIZLAR (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Fatih Riyaziyeci Salih i.Ö.O

6

2

Silivrikapı İ.Ö.O

18

3

K.Sarıçubuk 81 S.K.

42

MİNİ MİNİK ERKEKLER (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Kısıklı i.ö.o

20

2

Fatih Riyaziyeci Salih i.ö.o

28

3

Katip Kasım i.ö.o

34

MİNİK KIZLAR (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Fatih Riyaziyeci Salih İ.ö.o

6

2

Kısıklı i.ö.o

34

3

 

 

MİNİK ERKEKLER (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

K. Sarıçubuk 81

9

2

F.Riyaziyeci Salih i.ö.o

12

3

Sakarya i.m.ç

38

YILDIZ KIZLAR (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Orhanlı Bld.

6

2

 

 

3

 

 

YILDIZ ERKEKLER (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

K.Sarıçubuk 81

6

2

 

 

3

 

 

GENÇ KIZLAR (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Orhanlı Belediyesi

6

2

 

 

3

 

 

GENÇ ERKEKLER (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Tuzla Mehmet Tekin Alp Lisesi

6

2

Bahçelievler Lisesi

26

3

K.Sarıçubuk 81

35

BÜYÜK KIZLAR (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

-----------

 

2

-------

 

3

----------

 

BÜYÜK ERKEKLER (Takım)

Sıra

Adı Soyadı

Derece

1

Orhanlı Belediye

9

2

Mersedes S.K

24

3

 

 


MASTER ERKEKLER

30 – 39 YAŞ

1. Habip CEREN

 

 

40 – 49 YAŞ

1. Nejdet TALAY

2. Ersan GÜRELLİ

 

 

50 – 59 YAŞ

1. Erdem AKDOĞAN

2. Atıf TOPALOĞLU

3. Kazım EKELİK

 

 

60 – 69 YAŞ

1. Abdullah HÜRCAN

 

70 ve ÜSTÜ

1. İrfan ÜRK

 

ENGELLİLER

1.Ünal AYDOĞAN

 

 
                
                Kulüp başkanı Murat YILDIRIM ve kulüp 2. başkanı Erdoğan NAYIR Eminönü                 Belediye Başkanı Nevzat ER'e teşekkür şilti sunarken....
                
Langa Spor Kulübü Başkanı Osman AYDEMİR genç erkekler ferdi ödüllerini sunarken...
İst. Gençlik ve Spor İl müdürlüğü Spor Şube Müdürü minik kızlar ferdi ödüllerini sunarken
Minik Kızlar takım ödülünü İstanbul Gençlik ve Spor İlmüdürlüğü şube müdürü
Tamer ÖZGÜVEN takdim ederken.
Eminönü Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkan Yardımcısı Ramazan ALACA
genç erkekler takım ödüllerini sunarken
Eminönü bld. bşk. yrd. Naci POLAT mini minik erkekler takım ödüllerini takdim ederken.


info@ksaricubuk81.org       muratyildirim058@gmail.com
ADRES: Kenedy caddesi Eski Çakıl gazinosu bitişiği spor tesisleri Yenikapı - İSTANBUL TEL. : 0212 517 22 47 - 0535 781 61 80

Copyright © 2008   www.ksaricubuk81.org/  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.