..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::..
site statisticsK.Sarıçubuk81 Spor Kulübü Derneği Forumu

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 
Duyarlı Bahadun'lular Kapak Toplayarak Yardım eli...

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Bahadun Köyü ile ilgili Anı, Öykü, Bilgi, Belge, Resim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Umut Yıldırım

MesajTarih: Pts Ağu 17, 2009 12:02 pm    Mesaj konusu: Duyarlı Bahadun'lular Kapak Toplayarak Yardım eli... Alıntıyla Cevap Gönder

Duyarlı Bahadun'lular Kapak Toplayarak Yardım eli...

Datça'da bulunan Duyarlı Bahadunlular Pet Şişe kapakları ile Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne yardım eli uzatıyorlar.

İstanbul'da bulunan "Mavi Melekler" adlı bir yardım grubu Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına düzenlenen kampanya çerçevesinde sokaklarda ve çöplerden pet şişe kapakları topluyorlar.

Datça'ya hem tatillerini geçirmek için hemde tatilleri süresinde özürlü çocuklara yardım etmek için sıcak havalara aldırmadan köşe bucak pet şişelerin kapaklarını toplamaya devam ediyorlar. Yardım gönüllülerinin yaptıkları bu özverili çalışmaya Datça esnafları tarafından taktir edilirken, kapak toplama işleminde de yardımcı oluyorlar.. Ali Ekber Yıldırım'ın Haberi için Tıklayınız!

http://datcaekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=1935
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Bahadun Köyü ile ilgili Anı, Öykü, Bilgi, Belge, Resim Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız