..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::..
site statisticsK.Sarıçubuk81 Spor Kulübü Derneği Forumu

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 
Silivrispor"İnanmak başarmanın yarısıdır"

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Amatör Spor Kulüpleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ekrem Yıldırım

MesajTarih: Cum Oca 25, 2008 1:24 pm    Mesaj konusu: Silivrispor"İnanmak başarmanın yarısıdır" Alıntıyla Cevap Gönder

Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Temel Aslan'dan www.amatorfutbol.net Sitesi'ne çarpıcı açıklamalar yaptı.

B.Çekmece galibiyetiyle liderlik koltuğunun yeni sahibi olan lacivert kırmızılılarda maç sonrası şampiyonluk şarkıları erken söylenmeye başladı. B.Çekmece galibiyeti camiada büyük bir kenetlenme sağladı.

Derbi galibiyeti sonrası gazetemize önemli açıklamalarda bulunan yönetim kurulu üyesi Temel Aslan B.Çekmece ile nefesleri kesen bir maç oynadıklarını, maçın sahada oynandığını ve kaldığını, B.Çekmece ile gruptan elele, gönül gönüle birlikte çıkacaklarını söyledi."Bir bütün olmuş durumdayız"

Maç öncesi takıma olan inancının tam olduğunu ifade eden Aslan camia olarak malzemecisinden başkanına kadar büyük bir kenetlenme yaşadıklarını kaydederek B.Çekmece galibiyetinin de inancın zaferi olduğunu, inancın var olduğu bir yerde de başarının kendiliğinden geleceğini kaydetti. Aslan "İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz sporcularımızla, teknik kadromuzla ve yönetimimizle bir bütün olmuş durumdayız. Tüm bunların da biraraya topladığınızda gerçekten sonucun ne olacağını bir nebze de olsa anlayabiliyorsunuz. Ne olursa olsun herkesin inandığı yerde mutlaka başarı gelecektir. Yaklaşık iki yıldır da Silivrispor camiasında yönetici olarak görev yapıyoruz ve inandığımız ne varsa yaptık. Silivrispor olarak inandık. Bizim için bir final maçıydı. Çok önemli bir maçı kazasız olarak atlattık, 3 puanı aldık ve lider olduk. Gerçekten mutluyuz." ifadesini kullandı."Biz bir aileyiz"

Maç sonrası futbolcuların sevinçlerini kendisini havaya atarak kutlamasının kendisine ayrı bir mutluluk verdiğini ifade eden Aslan sözlerine şöyle devam etti "Onu tarif edemiyorsunuz. Onu ancak yaşıyorsunuz. Gerçekten biz bir aileyiz. Kendi çocuklarıma, eşime ayıramadığım zamanı futbolculara ayırıyorum. Onlarla bir aile olduk. Hedefe kilitlendik. Onların mutluluğunu benimle paylaşması aynı mutluluğu benim de yaşamam anlamına geliyor. Çok mutlu oldum. İnanılmaz keyif aldım.""Sorunları aştık"

Sezon öncesi ve sezon başında sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını hatırlatan Aslan Silivrispor'un bugün geldiği noktanın da büyük bir başarı olduğunu sözlerine ekleyerek "Bu olayları yaşadıktan sonra bu noktaya gelmek çok büyük bir başarı. Bu noktada yeni bir takım oluşturuyorsun. Yönetime çok büyük sorumluluklar düştü. Biz bu sorumlulukların üstesinden geldik. Bugünkü konum itibariyle bu sorunları aştık. Aile olduk. Sadece bunun mutluluğunu ve keyfini yaşıyoruz. Burada en büyük pay yönetim kurulunun ve başta belediye başkanı Hüseyin Turan'ındır. Biz camia olarak hedefe kitlendik, başarı da arkasından gelmiştir.""Silivrispor camiası büyük bir camiadır"

Silivrispor'un büyük bir camia olduğunu, kendilerinn de büyük hedefler peşinde koştukları için böyle bir camiada görev aldığını vurgulayan Aslan "Hedef olmayan bir yerde biz de olmayız. Silivrispor camiası büyük bir camiadır. Birlik ve beraberlik neticesinde başarının da kendiliğinden geleceğine inanıyoruz. Taraftarlarından olsun, camiasından olsun, bölge basınından olsun herkesin desteğini almış bir Silivrispor'un üçüncü lige yakışacağına inanıyorum. Bunun için de elimizden ne geliyorsa hepsini yapıyoruz."

B.Çekmecespor'la da her zaman dost ve kardeş bir kulüp olduklarını ifade eden Aslan "Futbol bu. Sonuçta birileri sevinecek, birileri üzülecek. Biz kazandık onlar kaybetti. Üzüntülerinin geçici olmasını temenni ediyorum. B.Çekmece bizim kardeş kulübümüzdür. Biz kesinlikle kulüp olarak B.Çekmecespor'un başarılı olmasını istiyoruz. İnşalla Türkiye finallerine onlarla elele ve gönül gönüle birlikte gideriz. B.Çekmece'nin başarısını kendi başarımız gibi görüyoruz." şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU
Fotoğraflar: Serdar EROĞLU

Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Amatör Spor Kulüpleri Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız