..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::..
site statisticsK.Sarıçubuk81 Spor Kulübü Derneği Forumu

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 
KAĞITHANE 'DE 25 AMATÖR SPOR KULÜBÜ BİR ARADA

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Amatör Spor Kulüpleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mümtaz Yıldırım

MesajTarih: Cum May 16, 2008 9:16 am    Mesaj konusu: KAĞITHANE 'DE 25 AMATÖR SPOR KULÜBÜ BİR ARADA Alıntıyla Cevap Gönder

KAĞITHANE’DE 25 AMATÖR SPOR KULÜBÜ BİR ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİLER..

Kağıthane de bulunan 25 Federe Kulübün bir araya gelerek oluşturdukları Kağıthane Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği ilk kongresini yaptı.

--------------------------------------------------------------------------------

Kağıthane Kulüpler Birliği olarak bir araya gelerek alt yapısı oluşan Derneğin ilk Kongresine Belediye Başkanı Fazlı Kılıç katıldı. Başkan Fazlı Kılıç yaptığı konuşmada; ilçemizdeki 25 Federe Kulüp bulunduğunu buna 26.sının da ilave olduğunu söyledi. Kulüplerin bir araya gelerek birliği oluşturmasını Kağıthane de spor alanında büyük bir gelişme ve büyük bir adım olduğunu ifade etti. Görev alan yönetime başarılar diledi. Ardından oylamayla yönetim seçildi.

Kağıthane Amatör Spor kulüpleri destekleme Derneği Yönetim Kurulu Asil üyeleri ;Hasan Cevahir, Hasan Cevahiroğlu, Nafiz Küçük,Sezai Kula,Ekrem Kadakal,Tayyar Eratıl,Kadir Şendoğan,Suat Neidim ve Süleyman Bölük olurken,yedek üyeliğe Alpaslan Tüfekçi,Güven Zeybek,Yahya Aras,Cezmi Özçelik ve Yusuf Sönmez seçildi.

Denetleme Kurulu Asil üyeliklerine;Zeynel Keskin,Ömer Kaya Özen,İbrahim Ayvazoğlu, Yedek Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Cengiz Öztürk,Hasan Özbey ve İlker Balçık seçildi.

Haber Tarihi : 30.06.2007
Haber Editörü : Kagithaneyonhaber
Haber Kaynağı : www.kagithaneyonhaber.com

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    ..:: KUMKAPI SARIÇUBUK 81 SPOR KULÜBÜ FORUMU ::.. Forum Ana Sayfa -> Amatör Spor Kulüpleri Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız